Projelendirme

Birbirine bağlı görevlerde çalışan takım elemanlarının sorumluluk ve rollerini tanımlıyoruz. Tanımlanan her rolün sorumluluklarının yanında kalite hedefleri de belirliyoruz. İkinci adımda ise süreç modelini oluşturuyoruz. Bu süreç modeli, proje tamamlanıp, hayata geçirilene kadar gerçekleştirilen tüm faaliyetleri sırasıyla içiyor. Proje yönetim hizmetler kapsamında aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

Danışmanlık

Bir teknik veya bilgi teknolojisi danışmanı, teknik çözümlerin tasarımına, talimatına veya operasyonlarına özel uzmanlık getirir. Bazı teknik danışmanlar, müşterilerle eğitici bir kapasitede çalışarak son kullanıcıları eğitebilir. data kablolama tasarımı ve kurulumu yapısal kablolama fiber optik kablolama ses kablosu altyapı veri merkezi tasarımı ve uygulaması. veri/sunucu kabin tasarımı ve kurulumu. IP telefon ve kablosuz sistemler. duvara monte ve ayaklı dolaplardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi kablo düzenleme, yama, kabin değiştirme ve kablolama ve ağ donanımının yeniden yerleştirilmesi dahil olmak üzere iletişim odası yönetiminin tüm yönlerinde deneyim. Kurulan tüm kablolar, kalibre edilmiş test ekipmanı kullanılarak test edilir ve sonuçlar, üretici tarafından desteklenen ömür boyu garantinin temeli olarak size sunulur.

Faydalar

Verimli, esnek ve uygun maliyetli hizmet Minimum kesinti ile uygun fiyatlı sorunsuz kurulum Sektör uzmanları – sektörde 25 yılı aşkın deneyime sahip uzmanlar Ekibimiz, ofislerinizin gereksinimlerini karşılamak için eksiksiz bir uçtan uca kablolama çözümü sağlayabilir ve hizmetimiz, tek bir "bağımsız" proje olarak alınabilir veya bir iş telefonu sisteminin kurulumuyla birlikte üstlenilebilir.

Kablolama

Teklifleri ücretsiz ve herhangi bir yükümlülük altına girmeden sunuyoruz. Bu genellikle bir saha araştırması gerektirir, ancak genellikle sizin tarafınızdan sağlanan bilgilere, planlara veya fotoğraflara dayanarak tahmin edilen geçici maliyetleri hazırlayabiliriz. İşletmeniz için en iyi veri kablosu ve ağ kablolarını sağlayarak İzmir ve Türkiye'de tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Gereksinimlerinizi görüşmek için bugün ekibimizle iletişime geçin!