Hakkımızda

Bizimle ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşimizi bu kadar hızlı büyütmeyi nasıl başardığımızı öğrenmek için okuyun.

Facebook

Facebook sayfamız hazırlık aşamasındadır...

Twitter

Twitter sayfamız hazırlık aşamasındadır...

YouTube

Youtube kanalımız hazırlık aşamasındadır...

Hikayemiz

1991 yılından beri İzmir Türkiye’de faaliyet gösteren Step Bilgisayar Sistemleri ve Mühendislik Ltd. Şti., ilk yıllarında 90’lı yılların trendi olan montaj OEM PC ler ile start vermiştir. Daha sonra MS Windows NT Sunucu işletim sisteminin çıkması ile Microsoft’un domain yapısı ile güvenilir ağlar ve sunucular kuran Step, 2008 yılından itibaren Türkiye’de ilk defa yerli güvenlik duvarı cihazı imalat ve satışına başlamıştır.

Güçlü iş ortakları ile hareket eden Step, gerek fason imalat, gerekse kendi firewall markası olan STPWALL(tm) üzerine yoğunlaşmıştır. 2010’lu yıllarda HOTSPOT ve 5651 Yasa gereği zaman damgalı LOG’lama sistemi trend olmuş, daha sonra da otel yazılım programları ile entegrasyon istenmiştir. 2021 yılından beri de Türkiye’de ilk defa donanım bağımsız tamamı buluttan çalışan hotspot yazılımı SAFEHOTSPOT(tm) piyasaya çıkarmıştır.

2022'de bitirdiğimiz bazı projelerimiz..

5 adet VDSL2+ TTNET hatlari ile LoadBalancing yapilarak, Internetin ogrencilere STPWALL&Safehotspot ile paylastirilmasi ve guvenli bir sekilde Internet hizmeti verilmesi, 41 adet Ruijie AP ile bulut uzerinden online olarak client takibi ve sistem analizleri...
ADEF Kız Yurdu
Buca - İzmir
PROTEL ile full entegrasyon yapilarak, otel musterilerine sorunsuz olarak Safehotspot ile Internet hizmeti verilmesi...
Millenium Hotels
İstanbul
CISCO AP lerin yeniden konfigure edilerek, AP deneteleyici ve tum switclerin VLAN yapilandirilmasi, STPWALL&Safehotspot ile ElektraWEB entegrasyonu sorunsuz bir sekilde tamamlandi.
THE S Hotel
Alaçatı