3 basit adımla verilerinizi yedekleyin…

Narbulut Hesabınızı Oluşturun

Narbulut hesabınızı oluşturun Narbulut hesabı oluşturmak için, iletişime geçebilirsiniz. Ya da demo talebi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede Narbulut hesap bilgileriniz mail adresinize gönderilecektir. .

Backup Now uygulamasını kurun

https://login.narbulut.com adresinden Narbulut hesabınızla giriş yaparak Narbulut Backup Now uygulamasını indirin. Kurulum için çalıştırmanız ve kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Önemli Verilerinizi yedekleyin

Narbulut ile uzaktan yada bilgisayar başından yedekleme ayarlarınızı yapabilirsiniz. Önemli verilerinizi yedeklemek için klasörlerinizi sürükleyin. Veri tabanlarınız için görev oluşturun.

Önemli verilerinizi kesinlikle bulut ortamına saklayınız

Narbulut’la önemli verilerinizi yedeklemek çok kolay. Web panel veya uygulamadan yedeklemek istediğiniz klasörleri seçin. Narbulut Backup Now düzenlenebilir tüm dosyalarınızı anlık olarak yedekler. Mail dosyalarınızı, MySQL, Firebird, MSSQL ve PostgreSQL veritabanlarınızı yedeklemek için görev oluşturun. Her saat başı verilerinizin değişenlerini Narbulut depolama sunucularına yedekleyin. Silinen dosyalarınıza 60 güne kadar erişebilir, versiyonlarıyla birlikte istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Narbulut, silinen ve versiyonlanan verilerinizi kotanıza yansıtmaz.

ücretsiz ve ucuz bulut sistemleri verilerinizi güvende tutmaz

Narbulut’la verilerinizi güvende ve gizli tutun.

Narbulut, şirketinizin sınırsız büyümesine yardımcı olur. Zengin kişiselleştirilmiş arayüzü ile çalışanların gerçekten kullanmayı sevdikleri bir ortak işbirliği platformu oluşturur.

2500 + Veri Kurtarma

Veri kaybı yaşayan 2500’den fazla müşterilerimiz başarılı bir şekilde verileri kurtardı.