Türkiye'nin Lider Otel Programı

ElektraWEB NEDİR?

Hepsi Bir Arada Web Tabanlı Otel Otomasyonu

ElektraWeb,Türkiye’deki ilk ve tek bulutta barındırılan web tabanlı bir otel otomasyonudur. ElektraWeb bulutta çalıştığı için çok daha güvenli, hızlı ve en önemlisi ekonomiktir .

Online Rezervasyon Motoru

ElektraWeb, otel misafirleri ve seyahat acentelerine yönelik, webde ve mobil olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir online rezervasyon motoruna sahiptir.

Kanal Yönetimi

Booking, Expedia, Hotels.com gibi bilinen tüm kanallarla bağlantısı hazır olduğundan tüm odalarınızı onlarca kanaldan satabilirsiniz.

Temassız Misafir Uygulamaları

ElektraWeb’in misafir uygulaması ile hem sosyal mesafeyi koruyun hem de yeni kazanç kapılarını aralayın.

ElektraWeb POS

ElektraWeb POS, hem mobilde hem de masaüstü kullanımı için uygundur.Oteller, restoranlar, barlar gibi farklı işletmelerde kullanılabilir.

ElektraWeb Spa Yönetimi

Spa merkezleri, sağlık merkezleri, spor merkezleri, kulüpler ve dernekler gibi üyelikle çalışan tüm kurumlar için geliştirilmiş web tabanlı bir yazılımdır.

ElektraWEB Kullanın

On binlerce acentadan direkt online rezervasyon alın.

TÜRSAB’a bağlı 12.000 üzerinde acente otelinizin satış bilgilerine ulaşabilir belirlemiş olduğunuz net acente fiyatı ile online ödeme yaparak rezervasyon gönderebilir.

Neden Web Tabanlı Bulut Yapıda Otel Yazılımı Kullanmalısınız ?

-En Güvenli Otel Yazılımıdır ; ElektraWeb, dünyanın en güvenli sunucularında barındırıldığından, yüksek hız ve güvenlik sağlar. Yedeklemeler otomatik yapılır. Virüs ve enerji kesintisi kaynaklı veri kayıpları ortadan kalkar. Kötü niyetli kullanıcılara karşı etkili bir loglama çözümü barındırır.

 

-İlk Yatırım Maliyeti Yoktur: ElektraWeb, sunucuya ihtiyaç duymadığından oteli bir kaç yılda bir yenilemesi gereken sunucu, işletim sistemi lisans, virüs programlar, yedekleme, bakım gibi maliyetlerden kurtarır.

 

-Network ve Sistem Arızalarından Etkilenmez: ElektraWeb, internet üzerinden kullanıldığından otelinizdeki bilgisayarların herhangi bir networke bağlı olmasına gerek olmaz. Bilgisayarınızda program da yüklü olmayacağı için donanım arızalarıyla karşılaşma ihtimaliniz de çok azalır.

 

-Tüm Mobil Cihazlarda Kullanılabilir: Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve cep telefonunuzdan tüm programı kullanabilirsiniz. İsterseniz misafirleriniz için ayrıca uygulama da yaptırabilirsiniz.

 

-KVKK’ya Uyumludur: Elektraweb, datalarınızı en güvenli sunucularında KVKK kriterlerine uygun olarak saklar. Maskeleme özelliği ile yetkisiz kişilerin bilgilere ulaşımı engeller ve sizin denetiminizde bilgiyi anonimleştirir

ElektraWEB Teknolojisi