Farklı Kimlik Doğrulama seçenekleri (TC Kimlik, SMS, Manuel, E-Posta v.s.)
Birden fazla kimlik dorğualama seçeneğini aynı anda sunabilmesi sayesinde farklı profillerdeki müşterileriniz için doğrulama seçeneklerini belirlemenize yardım eder.

Kurumsal Kimliklerinize Özel Karşılama Ekranları
Tasarım, html düzenleme ve dil seçenekleri gibi menülerinin kolay kullanımı ile firmanıza özel tasarımlar yapabilmenizi sağlamasının yanında kendi tasarımlarınızı da yüklemenizde kolaylık sunar.

Raporlama ve 5651 loglama
5651 kanununa uygun kayıt tutulabilmesinin yanında gelişmiş raporlama seçenekleri ile istediğiniz rapor şablonlarını oluşturmanızı sağlar.

3. Parti entegrasyonlar (Ldap, Radius, AD, Otel Yazılımı, Veritabanları)
Farklı kimlik doğrulama talepleriniz için tüm entegrasyonları üzerinde barındırır. Ayrıca istediğiniz sisteme kolaylıkla entegre olur.

Reklam veya Bilgilendirme (KVKK Metni gibi)
Müşterilerinizi bilgilendirme, onlara reklam sunma veya anket ihtiyaçlarınız için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Güvenlik Duvarı Özellikleri (Filtreleme, Kota, Hız Limitleme)
Adil kullanım sağlamak veya özel izinler tanımlamak gerektiğinde sizlere kolaylık sağlaması için güvenlik duvarı özelliklerini üzerinde barındırır.

Cloud – Dijital Dönüşümün En Önemli Parçası, SAFEHOTSPOT donanım bağımsız tamamen Bulut ortamından çalışır..
Dijitalleşen dünyada rekabet üstünlüğü ve sürdürülebilir yüksek gelir kaynaklarına sahip olmak isteyen firmalar için yönetim ve üretim anlayışı daha hızlı olmak ve müşteri odaklılık gibi unsurlara doğru yön değiştirdi. Bu da, zaman ve mekân kavramı olmaksızın daha hızlı bir yönetim anlayışına sahip olmayı ifade etmektedir.Sonuç olarak Cloud kullanımı, dijital dönüşümün en önemli parçalarından biri olarak firmaların ve bireylerin ajandalarında en üst sıradaki yerini almış oldu..

İş Yapış Şekilleri Değişiyor
Günümüz dünyasında şirketler; değişen tüketici ve müşteri davranışları, artan dijitalleşme ile birlikte iş modellerini, müşterilerine yaşattıkları deneyimi ve iş yapış şekillerini sorguluyorlar.
Müşterilerden Toplanan Verileri Anlamlandırın Müşteri İhtiyaçlarına Hızlı Cevap Verin Cloud Teknolojilerinin Yükselişi
Cloud çözümlerinin verimlilik ve çevikliği artırmanıza, maliyetleri düşürmenize, yeni iş modellerine katılmanıza ve yeni pazar fırsatlarını yakalamanıza İş yükünün %83’ünün artık cloud bilişim üzerinden yürütüleceği düşünülmektedir, KCDO ve CTO’ların %74’ü Cloud’un işleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olacağına inanmaktadır

Safe Hotspot İle Kalitenizi Arttırın
Wi-Fi ağınızı müşterilerinizin verilerini 5651 yasasına uygun şekilde toplamak için kullanının. Safe Hotspot pazarlama, iletişim, kalite yönetimi, müşteri ilişkileri ve daha fazlasını sağlayan bir Dijital İş ve İletişim Geliştirme platformudur. Safe Hotspot müşterileriniz ile her zaman bağlantıda kalmanızı, daha fazla geri bildirim almanızı ve işinizi geliştirmenizi sağlayacak.

SAFEHOTSPOT(tm) Hotspot  Sistemi İle  ENTEGRASYON YAPTIĞIMIZ ÖNDE GELEN  OTEL YAZILIMLARI