STP|WALL Tüm Fonksiyonlar

STP|WALL Tüm gerekli fonksiyonları içinde barındırır. Türkiye’de üretilmektedir. TSE-13242 ve TPE’den onaylıdır. Haricen LOG’lama yazılım lisansı ve bu lisansı çalıştıracak ayrı bir Server/PC’ye ihtiyaç duymaz. Tüm konfigürasyon yedeklenip, acil durumlarda yedekten dönülebilir. LOG’ları kendi içerisindeki hızlı Solid Disk’e kaydeder. Ancak kurum eksta hizmet alarak LOG’larını ayrı bir lokal sürücüye ya da bulutta yedek aldırabilir. Cihazımız;

* 5651 LOG Server
* Firewall
* HotSpot

Şeklinde çalışabilir. 70/150/250/500/1000 şeklinde lisanslama modelleri vardır. 2. Yıldan itibaren güncelleme ve destek ücreti olarak çok cuzi bir miktar müşteriden istenir. İthal cihazlara göre fiyatı 1/2, 1/3 oranlarındadır. Hem ilk sahip olma maliyeti, hem de toplam sahip olma maliyeti (Total Cost of Ownership) oldukça düşüktür. 24 Saat içinde birebir cihaz değişimimiz vardır. Garanti süresi 2 Yıl’dır.


Siber Tehditlere Karşı Etkin Koruma: Günümüzde hiçbir güvenlik açığının oluşmaması ve bu konuda mağduriyet yaşanmaması için bütünleşik, önleyici bir siber güvenlik sistemine gereksinim duyuluyor. STP|WALL, siber koruma özellikleri sayesinde işletmeleri siber saldıralara karşı etkin bir şekilde korur ve istenmeyen durumların önüne geçer.


Kolay Kurulum ve Kolay Yönetim: Sadece birkaç dakikada kurulabilen ve yönetim noktasında ileri seviye uzmanlık istemeyen bir firewall’u kim istemez? STP|WALL, becerileri ve çevikliği sayesinde kullanıcılarına kolay ve en iyi kullanıcı deneyimini sunan bir arayüz sağlar. STP|WALL Firewall ürünlerini yönetmek her uzmanlık seviyesi için oldukça kolay ve keyiflidir.

Misafir Kullanıcı Yönetimi: STP|WALL Hotspot özelliği ile sadece yetki verilen kişiler, işletmenin internet ağına bağlanabiliyor ve tüm kayıtlar yasalara uygun şekilde saklanıyor. Yetkilendirmede; SMS şifresi, TC Kimlik No, otel ve site yönetimi yazılımlarına entegrasyon gibi bir çok yöntem sunulmaktadır. Tamamen Türkçe arayüz, detaylı dashboard ve profil yönetimi ile tüm kontrol sizde…

Güvenli Uzak Erişim: Birden fazla şubesi olan kurumlarda, tüm şubelerdeki çalışanların kurum ağlarına güvenli erişiminin sağlaması gerekiyor. STP|WALL, IPSec VPN, OpenVPN özelliği ile şubeler arasında korunaklı tüneller kurarak güvenli bir çözüm sağlar. Ayrıca işletim sistemi bağımsız olarak uzak kullanıcıları problemsiz bir şekilde merkeze VPN tüneller ile ulaşmasını sağlar.

Türk Lirası Fiyatlar ve Türk Lirası Üzerinden Yenileme: STP|WALL, ülkemizde yerli ARGE ve sermaye ile geliştirilmiş bir ürün olup satış fiyatlarını da Türk Lirası üzerinden belirlemektedir. Bu politikasını, lisans yenilemelerini de tamamen Türk Lirası üzerinden gerçekleştirerek korur ve değişken döviz kurlarından yaşanabilecek zararlara karşı işletmelerin bütçelerini güvence altına alır.

Ücretsiz Teknik Destek: Kusursuz müşteri memnuniyetiyle hareket eden Step, alanında uzman teknik destek ekibi sayesinde iş ortaklarına dilediği zaman herhangi bir sınırlama olmaksızın hizmet verme amacını benimsemiştir.

Yasalara Uygun Loglama (5651): STP|WALL, tüm internet kullanım kayıtlarını 5651 sayılı yasaya uygun şekilde saklar. Kayıtların doğruluğunu yasal olarak onaylanmış zaman damgalarıyla garanti altına alır. Tek bir lisans içinde 5651 özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulur. 5651 sayılı yasaya uygun şekilde tutulmayan internet kullanımı sebebiyle 6 aydan 2 yıla kadar hapis, 15.000 TL’ye kadar idari para cezasıyla karşı karşıya kalınır.

İşyerindeki İnternetin Verimli Kullanımı: Çalışanların %21’i haftada en az 5 saat, ofiste işle ilgili olmayan nedenlerle internet kullanıyor. Bu durum, hem verimlilik açısından hem de çalışanların yasalara aykırı şekilde internet kullanımından kaynaklanabilecek riskleri de beraberinde getiriyor. STP|WALL’un gelişmiş web ve uygulama filtreleme özellikleri sayesinde internet erişimi grup veya bireysel olarak kurallara bağlanabilir, istenmeyen sitelere erişim tamamen ya da belli zaman aralıklarında kolayca engellenebilir.

Mobil Raporlama Uygulaması: STP|WALL, mobil cihazlar için tasarlanan HotSpot Dashboard uygulaması sayesinde temel bilgilere kolayca erişilmesini sağlar. Temel web filtre ve trafik raporları, kaynak kullanımı raporları, ağ kullanımı raporları, sistem ve servis bilgileri, kullanıcı bilgileri ve uyarıları kolayca görülebilir. Tanımlanan cihazlarda uyarı oluştuğunda mobil uygulamaya gönderilen bildirimler sayesinde kritik durumlardan anında haberdar olunur.

 

%100 Yerli AR-GE: Tamamı yerli ve uzman kadrosu tarafından her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2006 yılında AR-GE çalışmalarına başlamış ve 2008 yılında ilk ürün ailesini STEP piyasaya sürmüştür. Çalışmalarına Linux, FreeBSD güvenlik konusunda uzman mühendisler ile devam etmektedir. 12 yıldır seri üretimde olup, yurt içinde ve yurt dışında sayısız müşterilerimiz vardır.