Santral Hizmetlerimiz

Heryerden Ulaşılabilir Olun Sanal Santral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, sadece İnternet bağlantısının olması yeterli. Santralinizi arayan herkes size ulaşabilir, görüntülü veya sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Tüm Mobil Cihazlarda Kullanın Sanal Santrali tüm mobil cihazlarda kullanabilir, 4,5G veya wifi üzerinden tüm iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm şubeleriniz için tek santral Sanal Santral ile tüm şubeleriniz için ayrı ayn değil tek santral üzerinden haberleşirsiniz. Şubeleriniz kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşürler. Kendi aranızda videolu görüşmeler yaparsınız. Sadece ihtiyacınız kadar kiralayın Sanal Santral ile hemen ihtiyacınız olmayan ancak ileride ihtiyaç duyabileceğiniz ileri düzey profesyonel santral özelliklerine yüksek maliyetler ödemeden sahip olun.


Sistemin İnanılmaz Avantajları:

Sanal Santral’in ilk yatırım maliyeti yoktur. Fiziksel Santral için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Sanal Santral’e hattınızı taşıyarak, Telekom’a ödediğiniz sabit ücretlerden kurtulursunuz.

Sanal Santral Ekonomik Görüşme Paketleri ile Telekem faturalarınıza oranla %7o’e kadar daha ekonomik görüşürsünüz.

Sanal Santral ile tek hat üzerinden ıoo’lerce çağrı alabilirsiniz. Telefonunuz asla meşgul çalmaz. Ofis dışındayken de çağrılar isterseniz cep telefonunuza gelir, böylece hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız.

Tüm şube ve bağlı birimleri tek merkezi santral üzerinde birleştirebilir ve şubelerarası tamamen süresiz ve ücretsiz görüşebilirsiniz.

Sanal Santral’in aylık veya yıllık bakım maliyeti yoktur. Fiziksel Santral için yıllık bakım anlaşması yapmanız veya her serviste servis bedeli ödemeniz gerekir.

Ofisinizi taşırken kolaylıkla santrali taşırsınız, üstelik tamamen ücretsiz ve kolayca. Tek yapmanız gereken yeni ofisinizde bir İnternet bağlantısı. Fiziksel Santral için yüksek bir fatura demektir.

Her dahili veya kanal için lisans bedeli ödemezsiniz, ihtiyacınız kadar arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Yaptığınız her görüşmeyi isterseniz kaydedebilir, geriye dönük olarak arama yaparak dinleyebilir, müşteri memnuniyetinizi ölçebilirsiniz.


Sanal Santral’in üstün özellikleri:

Akıllı Telefonlar için Softphone Sanal Santral ile tüm akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz softphone uygulaması ile dahili hattınız gittiğiniz heryere taşıyabilirsiniz, üstelik tamamen ücretsiz.

Bekleme Müziği Sanal Santral ile sizi arayanlara güzel müzikler dinletebilir, beklerken onları sıkılmaktan kurtarabilirsiniz. İsterseniz beklerken onlara firmanıza özel reklam anonsları dinletebilirsiniz.

Konferans Özelliği Sanal Santral sistemi ile ekstra maliyet olmadan sesli ve görüntülü konferans yapabilir, müşterilerinize, personellerinizle ve şubelerinizle anında konferans yapabilir, iletişiminizi güçlendirebilirsiniz

Görüşme Ses Kaydı Sanal Santral ile santralinizdeki tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Faks Gönder/Al Sanal Santral ile faks gönderebilir ve alabilirsiniz, gelen fakslarınız sistemde arşivlenir. Fakslarınızı isterseniz email ile gönderebilirsiniz.

Karşılama Robotu {IVR) Sanal Santral ile sizin arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Veritabanı entegreli özel çözümleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yönlendirme Sanal Santral ile gelen çağrılannız önce dahilinize sonra cep telefonunuza, daha sonra diğer dahili hatta veya sesli mesaj kutunuza düşebilir. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır .

Çağrı Merkezi Özelliği Sanal Santral’in çağrı merkezi özelliği ile arayan müşterilerinizi profesyonel olarak karşılayıp doğru personele en hızlı şekilde ulaştırabilir, her çağrıyı doğru şekilde analiz edebilirsiniz. Bekleyen müşterilere kaçıncı sırada oldukları ve ne kadar süre bekleyecekleri konusunda bilgilendirme anonsları yapılır.

Ofislerarası Ücretsiz Sanal Santral ile merkez ve ofisleriniz arasında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilir, iletişim giderlerinizi azaltabilirsiniz. Şube veya ofislerinizin telefon hatlarını da Sanal Santral’e dahil edip tek merkezi bir sistem gibi kullanabilirsiniz.

Detaylı Raporlama Özelliği Sanal Santral ile santralinize gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seviyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modülü ile her çağrınızı özenle değerlendirip satışlarınızı arttırabilirsiniz.