Sanal Santral Kurumsal Ses Hizmetlerimiz

Kurumsal Ses Hizmeti Nedir?
Kurumsal Ses hizmeti; Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş. omurgasına ADSL, Metro Ethernet, G.SHDSL gibi fiziksel hatlar ile bağlı müşterilerimize, iP teknolojileri ve merkezi softswitch altyapısı üzerinden Sabit Telefon Hizmetleri kapsamında şehir içi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası yönlerinde sağlanan telefon hizmetidir. %80’1ere varan indirimlerle yedekli Sanal Santral sabit ses altyapısı üzerinden yüksek kaliteli ses hizmeti sunulur. Bu hizmetten faydalanan kurumlar, Sanal Santral’e abone olan diğer firmalara da Sanal Santral omurgası üzerinden ücretsiz erişebilmektedirler.

Kurumsal sabit ses hizmetleriyle ilgili olarak ses kalitesine ek olarak 7/24 Müşteri Hizmetleri desteği, satış sonrası teknik destek ve Servis Seviye Sözleşmeleri’nde belirlenen kriterler kapsamında müşterilerimize daha kaliteli servis hizmeti sağlamaktayız.

Ses paketleri, ses servisinin yanı sıra müşteriye hizmet amacıyla Sanal Santral personeli tarafından kurulacak ekipmanları da kapsamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz servisin satınalımından kullanımına kadar komple çözümlere kavuşmaktadır.

Farklı tipte faturalama seçenekleri sayesinde aranılan yere ve zamana göre indirimli fiyat opsiyonları, Kurumsal sabit ses müşterilerinin birbirleri arasında yapacağı görüşmeleri de tamamen ücretsiz hale getirir ve paketlendirilen servislerde indirim olanakları sunulmaktadır. Online raporlama; müşterilerimizin görüşme detaylarını web sitesinden eş zamanlı olarak görebilmelerine imkan tanımaktadır. Sorunların iletiminde kullandığı program sayesinde müşterinin web sitesinden hizmetle ilgili yaşadığı problemleri anında yansıtabilmesini, sonrasında Sanal Santral tarafında problem giderilene kadar yapılan adımları izleyebilmesini sağlamaktadır.

Yeni Numara Tahsis:
ister 850 ile başlayan, ister alan kodlu (212, 312, 232) numaralardan yönetim paneli üzerinden seçebilir, şirketiniz için kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tahsis edilen numaraları istediğiniz santral sisteminde kullanabilir, sizinle beraber gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Aylık sabit ücret ödemeden sahip olabileceğiniz yeni numaraları doğrudan iP santral’e bağlayabileceğiniz gibi mevcut analog santralinize voip gateway ile de entegre edebilirsiniz. Alt numara almanıza gerek kalmadan sizi onlarca kişi arasa dahi hatlarınız asla meşgul çalmaz, her arayan mutlaka size ulaşır.

Numara Taşıma:
Mevcut numaranızı değiştirmeden Sanal Santral’e taşıyarak hemen tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Başvurunuzu bize yaparak mevcut operatörünüzle uğraşmak zorunda kalmadan birkaç gün içerisinde hattınızı taşıyarak dijital dönüşüme sizde katılabilirsiniz. Taşıdığınız numaranızı isterseniz size sağlayacağımız Sanal Santral üzerinde, isterseniz mevcut santralinizde veya cep telefonunuzda karşılayabilirsiniz. Sabit ücret ödemeden, kablo derdiyle uğraşmadan, evrak karmaşasıyla sıkılmadan hattınızı özgürce yönetebilirsiniz.

Numara Tahsis/Taşımanın Avantajları …

Sabit ücret yok: Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit Hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

Ekonomik Görüşme Paketleri: Sanal Santral kurumsal ses hizmeti ile görüşme maliyetlerinizi %8o’e varan oranlarda düşürebilir, kaliteli hizmete daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mobilite Özelliği: Kurumsal ses sistemi ile gelen çağrıyı ister IP telefonda, ister santralinizde veya cep telefonunuzdan karşılayabilirsiniz. Siz nereye giderseniz hattınız da sizinle gelir.

Görüşme Ses Kaydı: Kurumsal Ses hizmeti ile hattınızın tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, ihtiyaç durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Akıllı Telefon Desteği: Hattınızı akıllı telefonunuza kuracağımız uygulama ile yanınızda taşıyabilir, hem çağrı alabilir hem de dışarı arama yapabilirsiniz.

Dijital Hat Özelliği: Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.

Yönlendirme: Gelen çağrılarınız, cebinize, sabit telefonunuza veya santralinize yönlendirebilirsiniz .. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

Ücretsiz Müşteri Ağı: Sanal Santral Telekom aboneleri birbirlerini dış hatlardan dahi aradıklarında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilmektedirler

Detaylı Raporlama Özelliği: Sanal Santral ile hattınıza gelen ve giden tüm çağrılann detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seviyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modülü ile her çağrınızı özenle değerlendirip bilgi alabilirsiniz. .

 

Sanal Santral | Kurumsal Ses Hizmetlerimiz | Santral Hizmetlerimiz | Teknik Altyapı