Çözümlerimiz

Bilişim: 

– Bilişim güvenliği: Şirketiniz için oluşturulacak bilişim güvenlik politikası ile tüm süreçlerde sizlerle tam 30 yıldır birlikteyiz. Data Loss Protection (DLP) Yazılımları, kişisel PC, notebook, tablet, Cep Telefonları için kurumsal AntiVirus yazılımları, kişisel veri yedekleme..

– Sanallaştırma: Sunucularla, kullanıcıların doğrudan fiziksel sistem kaynaklarına erişmesi engellenerek, hızlı XEON sunuculara aktarılan çalışan Windows Server’larınız ile anında hızlanın. Her türlü fiziksel işletim sistemli cihazları sanal ortama taşıyoruz. MAC OS dahil.  Detayları STP|VSYS sayfamızda bulabilirsiniz.

–  Veri Depolama: Dosyalar, E-Postalar, videolar, datalar v.b. güvence altına alınır. Yerel sistem kaynaklarına ve bulut ortamına yedek alınır, yedekten geri dönülür.

Network:

– Network Güvenliği: Şirketlerin güvenlik seviyesinin belirlenmesi, DDOS ve IDS/IPS , penetration testleri ile eksikliklerin tesbit edilmesi. Internet Güvenlik Duvarı Ağ Geçidi STP|WALL ile firewall sistemi hala olmayan işletmelere anında çözümler üretiyoruz.

– Kablosuz Ağ Çözümleri: Büyük lokasyonlarda kablosuz kapsama alanlarını yönetiyoruz..Havadan kurumsal Metro Hizmetlerimiz, İzmir içi ve İzmir dışı bölgelerde mevcuttur.

– Sunucu Çözümleri: Donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlar doğrultusunda sunucu çözümlerimiz vardır.

– Ses ve Veri Çözümleri: IP Santral (SanalSantral) IP Telefon ve tüm iletişim ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler.

– Network Bağlantı Kurulumları: Stratejik projelendirme…

Entegre Çözümler:

– Bulut Sistemleri: Sistemlerinizi BULUT’a taşıyoruz ve desteklerini veriyoruz.

– KVKK Danışmanlığı: Teknolojik ve yasaya uygun projelendirme ve analizler…

– Bakım ve Destek: Aylık ve yıllık düzeyde bakım ve destek anlaşmaları…

– Sistem Entegrasyonu: Güncelleme ve geliştirme hizmetlerinde sorunsuz entegrasyon..

Yazılım ve Otomasyonlar:  İhtiyaçlar doğrutusunda, muhasebe yazılımları için kurumsal ERP yazılımları ile entegrasyon ve e-otomasyon…

Güvenlik Sistemleri:

– Alarm Sistemleri: Yaşam alanlarınızın güvenlik standartlarını yükseltiyoruz, otel-fabrika-okul-hastane projelerinde deprem/yangın alarm sistemleri…

– IP Kamera Sistemleri: Profesyonel ekipmanlar ve projelendirme…Profesyonel NVR sistemleri, RAID özellikli depolama seçenekleri, 2MegaPixel IP kameralar, kaliteli POE Switchler…

-Personel Takip Sistemleri: Şirket personellerin tüm giriş ve çıkışları takip sistemleri ile artık kontrol altında..